ANASAYFA
   HAKKIMIZDA
   FOTO GALERİ
   360° OLEA
   FUTBOL ve SAĞLIK
   ULAŞIM
   REZERVASYON
   CANLI MAÇ SONUÇLARI

 

 
PAÜ TIP FAKÜLTESİ FUTBOL LİGİ BAŞLADI..
 
HALI SAHA ABONELİĞİNDE GEÇ KALMAYIN..
 
"ANNEM FUTBOL OYNUYOR" ETKİNLİĞİ YAPILDI
 
DENİZLİ BAROSU FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ
 
OLEA HALI SAHA'DA MUHTEŞEM ORGANİZASYON..!
 
AİLECEK FUTBOL KEYFİ OLEA'DA..!
 
SAHALARIMIZIN AYDINLATMA SİSTEMİ YENİLENDİ..!
 
AYDEM TURNUVA ŞAMPİYONU BELLİ OLDU..!
 
ANNE VE ÇOCUKLARI SAHAYA İNDİ..!
 
Sahalarımız Yenilenmiştir...!
 
"Annemle Futbol Oynuyorum" etkinliği tesislerimizde gerçekleşti..!
 
Tesislerimizde Hijyenik Temizleme
 
Spor Malzemeleri Satış Reyonumuz Açıldı..!
 
OLEA Football Park artık tescilli bir marka..!
 
 

 

   TESİSİMİZ ;

 

► 2005 yılında hizmete giren tesisimiz toplam 3000 m2 alana kurulu olup, 2 adet (24 x 44 m) sahalar bulunmaktadır.

 

Sahaların alt yapı zemininde beton kullanılmayıp özel granürlerle doldurulduğu için adale ağrıları yaşanmaz ve sakatlanmaları önleyecek yumuşaklıktadır.

 

Saha üzeri, hareket kabiliyetini kolaylaştıran, sporcuyu yormayan ve gerçek çim özelliklerinde FIFA onaylı Spine Turf 55 mm Monofilament - Omurgalı özel seri suni çim ile kaplıdır.

 

► Sahalarımızdaki su drenaj kanalları sayesinde saha üzerinde yağmur suyu birikmeleri yaşanmaz.

 

► Denizli 'de ilk defa tesislerimizde kurulan "Yağmurlama Sistemi" ile üzerinize yağan su zerrecikleri yaz sıcaklarından etkilenmeden keyifli bir futbol oynamanıza imkan verir.

 

► Her iki sahada oyuncuların oyun esnasında saha kenarında bulunan butonlarla maç skorunu dijital ekrana yansıtabildiği ve saat - derece göstergeli “Elektronik Skorbord” sistemi mevcuttur.

 

► Sahalarımızda gece maçlarının daha aydınlık ve net olması için her bir sahada 14 adet projektör aydınlatma kullanılmıştır.

 

► Tesisimiz Kamera Güvenlik Sistemi ile 24 saat izlenmektedir.

 

► Tesis içerisinde her türlü sıcak-soğuk içecek ve gıda maddelerinin bulunduğu bir kafeterya mevcut olup maç sonrası oyunculara ücretsiz çay ikramı yapılmaktadır.

 

► Denizli 'de ilk defa halı saha tesisi olarak kurumsal web sitesini faaliyete geçiren, müşterilerinin istek ve şikayetlerini elektronik ortamda dinleyen ve çözüm üreten ilk ve tek tesistir.

 

► Denizli 'de ilk defa 2006 yılında halı saha olarak kendi ismini tescillemiş ve isim patent hakkını almıştır. “OLEA Football Park” artık Denizli ve Türkiye'nin bir halı saha markasıdır.

 


 

   HİZMETLERİMİZ ;

 

► Tesis olarak üzerinde durduğumuz en önemli konu temizlik ve hijyendir. Futbol oyununun bir bütün olarak düşünüldüğü tesiste spor öncesi ve sonrası hijyen için sürekli hergün soyunma odaları, duşlar ve WC bölümleri titizlikle temizlenmekte olup oyuncuların gönül rahatlığı ile spor yapmaları sağlanmaktadır. Ayrıca duşlar bölümünde 24 saat sıcak su, terlik, şampuan ve saç kurutma hizmeti verilmektedir.

 

► Bir maç için verilen takım yelekleri kesinlikle ikinci kez kullanılmaz ve kullanılan yelekler yıkanmak üzere çamaşırhaneye bırakılır.

 

► Tesisimizde müşterilerimizin spor malzemesi ihtiyacını anında karşılayabilmesi amacıyla "Mini Spor Mağazası" mevcuttur.

► Hazırlıksız gelen müşterilerimiz için “Ayakkabı Kiralama” hizmeti verilmektedir.

► ”Masaj Koltuğu” ile maç öncesi rahatlar ve maç sonrası da yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

► İstenmeyen sakatlanmalar için tesiste "Buz Torbaları" daima hazır bulundurulmaktadır.

► Değerli eşyalarınız için "Emanet Kasaları" hizmetinizdedir.

 

► Çocuklar için eğlenebilecekleri "Oyun Parkı" mevcuttur.


   KONUMUMUZ ;

Tesisimiz bölge olarak Çamlık Ormanı ile iç içe olması nedeniyle toz, duman ve hava kirliliğinden etkilenmemekte olup, dört mevsim çam ağaçlarının altında bol oksijen ile futbol oynamak için Denizli ‘de benzersiz ve tektir.

 


   HEDEFİMİZ ;

OLEA Football Park olarak hedefimiz, nitelikli ve sağlıklı bir ortamda spor yapma kalitesini her geçen gün arttırmak ve bu doğrultuda sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.