ANASAYFA
   HAKKIMIZDA
   FOTO GALERİ
   360° OLEA
   FUTBOL ve SAĞLIK
   ULAŞIM
   REZERVASYON
   CANLI MAÇ SONUÇLARI

 

 
PAÜ TIP FAKÜLTESİ FUTBOL LİGİ BAŞLADI..
 
HALI SAHA ABONELİĞİNDE GEÇ KALMAYIN..
 
"ANNEM FUTBOL OYNUYOR" ETKİNLİĞİ YAPILDI
 
DENİZLİ BAROSU FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ
 
OLEA HALI SAHA'DA MUHTEŞEM ORGANİZASYON..!
 
AİLECEK FUTBOL KEYFİ OLEA'DA..!
 
SAHALARIMIZIN AYDINLATMA SİSTEMİ YENİLENDİ..!
 
AYDEM TURNUVA ŞAMPİYONU BELLİ OLDU..!
 
ANNE VE ÇOCUKLARI SAHAYA İNDİ..!
 
Sahalarımız Yenilenmiştir...!
 
"Annemle Futbol Oynuyorum" etkinliği tesislerimizde gerçekleşti..!
 
Tesislerimizde Hijyenik Temizleme
 
Spor Malzemeleri Satış Reyonumuz Açıldı..!
 
OLEA Football Park artık tescilli bir marka..!
 
 

 
AİLECEK FUTBOL KEYFİ OLEA'DA..! 01.06.2012

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli şubesi ve Atatürk İlköğretim Okulu’nun ortaklaşa düzenlediği futbol şöleninde anne ve babalar çocuklarına rakip oldular. Maçlar oldukça çekişmeli geçerken, kazanan taraf dostluk oldu.

TÜFAD’ın (Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli şubesi) önderliğinde ve Atatürk ilköğretim okulunun da katkıları ile düzenlenen futbol şenlikleri tüm hızı ile devam ediyor. Dünya kadınlar gününde düzenlenen ‘ANNEM FUTBOL OYNUYOR’ etkinlikleri ile tüm kamuoyunun taktiri kazanan, yetkililer şimdide ‘BABAMLA FUTBOL OYNUYORUM’ organizasyonu düzenlediler.

Olea Halı Sahada düzenlenen etkinliklere katılım oldukça yüksekti. Babalar ve anneler çocuklarına karşı rakip olurken, oldukça çekişmeli maçlar oynandı.

AMACIMIZ SPORU SEVDİRMEK

Etkinliklerin hazırlanmasında emeği gecen herkese çok teşekkür ettikleri dile getiren Atatürk ilköğretim okulu okul müdürü Mustafa Tokdemir, ‘bu etkinlikte ki amacımız çocuklarımızın aileleri ile birlikte zaman geçirmelerini, farklı sporlar yapmalarını ve aile olmanın bilincini çocuklarımıza aşılamak için böyle bir şey yaptık. Küçük yaştaki çocuklarımıza spor yapmanın güzellikleri öğretmeyi hedefliyoruz. Organizasyonumuzun kusursuz bir şekilde gerçekleşmesinde emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum’ dedi.